Sziasztok! Marketplace-n találtam egy érdekes hirdetést, de lehet hogy csak nekem vicces. Üdv, Zoli
A GULAG (Glavnoje Upravlenyije LAGerej – Táborok Főigazgatósága) a Szovjetunió kényszermunkatábor-rendszere volt, amely különösen a sztálini korszakban (1930-as évektől az 1950-es évek elejéig) működött a legkegyetlenebb módon. A rendszer lényege a politikai foglyok és köztörvényes bűnözők rabszolgamunkával történő kizsákmányolása volt, amely jelentős mértékben hozzájárult a szovjet gazdasághoz.
A L'art pour l'art nem csak szójátékokról szól – ez egy egyedülálló művészeti forradalom volt, amely a magyar nyelvet és a vizuális humort is megújította. Ha te is a Vastyúk is talál szeget részein nőttél fel, vagy csak most ismerkedsz az abszurd magyar világgal, ez a videó neked készült!